The cursed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeЧет Окт 11, 2018 8:37 am by -nicole

» Отсъствия
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeСъб Окт 06, 2018 3:57 pm by Alexander Moon.

» Запазване на лик
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeПет Сеп 28, 2018 9:24 am by K.

» The supreme art of war is to subdue the enemy without fighting.
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2018 3:43 pm by K.

» ...care what you wish for
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeСря Сеп 26, 2018 10:26 pm by K.

» Въпроси
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeСря Сеп 26, 2018 7:40 pm by K.

» He looks like sin, but some nights when only the moon is out for light, he feels more like a greek tragedy.
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeВто Сеп 25, 2018 8:12 pm by Esmond

» Връщане на герой или Лик;
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeВто Сеп 25, 2018 9:28 am by -nicole

» Освободени ликове и герои.
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Icon_minitimeПон Сеп 24, 2018 7:58 pm by -nicole

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 40, на Нед Авг 09, 2020 5:27 am

«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»

2 posters

Go down

«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Empty «То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»

Писане by mihail egorov Пет Юли 27, 2018 3:16 pm

«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  A0666bd62fccc14061632f1eb9e346e2
----------------------------------------------------------
Mihail Egorov II 22 y.o. II Hunter II FC: Gleb Golubin
----------------------------------------------------------
- И сега какво? - озадаченият поглед на Михаил се втренчи в този на Виктор. Студените очи на близнака му изпиваха жизнената сила на ловеца бавно. Дори двамата да изглеждаха напълно еднакво, типично за двойка близнаци, между тях нямаше нищо общо. Братята Егорови бяха като звездите в небето - всички си приличаха, но всяка беше различна и разпръскваше различен сноп светлина.
Но може би това не бе особено правилно сравнение, тъй като Михаил бе по-скоро слънцето, огряващо и даряващо светлина на всички, а Виктор бе изцяло другата крайност - черна дупка, която поглъщаше безследно всеки светъл лъч. Можеха спокойно да бъдат оприличени на героите в приказките - добрата и лошата страна и подобни други клишета. Но за разлика от в приказките, тук доброто не побеждаваше.
Виктор винаги бе по-силен. По-умен. По-снизходителен. По-суров Нищо общо с импулсивния, мил, всекиму любим "архангел".
- Ами нищо. Окончателно ми падна в очите. - кълбо гъст пушек се изниза бавно от устните на събеседника му. - Не заслужаваш да се наричаш ловец. Добре че съм аз, защото ако ме нямаше, мама и тате щяха да се обръщат в гроба за това, че са отгледали слаб, чувствителен нещастник.
Кръвта на по-големия от близнаците кипна. Той рязко се изправи от стола си, грабна яката на "победителя ". Зениците му бяха разширени от гняв, а кокалчетата на китките му бяха побелели.
- Само не намесвай тях двамата в това! - изкрещя. Това бе като гръм от ясно небе. Той винаги бе равнодушен, не си позволяваше да повиши тон при никакви обстоятелства. Но сега бе различно. - Щяха да се гордеят с мен! Ако ти не ги беше.... - прехапа устна рязко и млъкна.
- Ако не ги бях, какво? - ехидна усмивка се разля по лицето на Виктор. - Знам, че не можеш да го кажеш, братко. Знам го изключително добре. - последва зловещ кикот. - Знаеш, че аз не съм като теб. Не съм чувствителен и добродушен нехранимайко, който даже не знае как да си върши задълженията като ловец както трябва. Аз нямам проблем в това да убивам. А ти? Ти си просто един глупак, който си позволи някаква белязана да му влезе под кожата. Жалък си...
Архангелът никога не си бе изцапвал ръцете с кръв, но може би Виктор щеше да е първият човек, който да види живота си на лента от ръцете му.
----------------------------------------------------------
• Има брат близнак, на име Виктор;
• Влюбен е в белязана;
• Родителите му са убити преди 4 години от брат му.
----------------------------------------------------------
«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  QS4OfV
mihail egorov
mihail egorov

Брой мнения : 24
Join date : 27.07.2018

Върнете се в началото Go down

«То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»  Empty Re: «То, что называют «справедливость», меняет свой смысл... В зависимости от того, где вы стоите.»

Писане by -nicole Пет Юли 27, 2018 3:42 pm

Добре дошъл, приятно прекарване във форума
-nicole
-nicole

Брой мнения : 341
Join date : 23.07.2018

https://the-cursed-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите