Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Чет Окт 11, 2018 8:37 am by -nicole

» Отсъствия
Съб Окт 06, 2018 3:57 pm by Alexander Moon.

» Запазване на лик
Пет Сеп 28, 2018 9:24 am by K.

» The supreme art of war is to subdue the enemy without fighting.
Чет Сеп 27, 2018 3:43 pm by K.

» ...care what you wish for
Сря Сеп 26, 2018 10:26 pm by K.

» Въпроси
Сря Сеп 26, 2018 7:40 pm by K.

» He looks like sin, but some nights when only the moon is out for light, he feels more like a greek tragedy.
Вто Сеп 25, 2018 8:12 pm by Esmond

» Връщане на герой или Лик;
Вто Сеп 25, 2018 9:28 am by -nicole

» Освободени ликове и герои.
Пон Сеп 24, 2018 7:58 pm by -nicole

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 37, на Нед Сеп 02, 2018 10:36 pm

Theodor Beckham

Go down

Theodor Beckham

Писане by Theo. on Нед Юли 29, 2018 2:25 pm

Теодор 'Тео' Бекъм | Hunter | 31y/o | Adam Levine

- Какво искаш да кажеш с това? - жена му лежеше наполовина върху разбърканото легло, наполовина върху голете му гърди. Едната й ръка шареше нагоре-надолу по неговата, а той от своя страна прокарваше върхувете на пръстите си по гърба й.
- Това което казвам - отвърна й той, сякаш думите му нямаха нужда от излишно обяснение. - Казвам, че е време да се замислим на тази тема, не искам да изпуснем момента, вече съм на двадесет и седем, нямам намерение някой ден да ме питат "вие дядото ли сте" докато се опитвам да прекам време със сина си в парка - сви леко рамене, а дясната му ръка подхвана кичур от косата й и го завъртя между пръстите си.
- Ами ако е момиче? - тъмнокосата се усмихна повдигайки въпросително вежди.
- Ако е момиче ще я обичам с цялото си сърце, защото ще бъде омалено копие на майка си. После ще й направим братче - отвърна Шейн.
Звънливият смях на жената се разнесе из празното помещение. Все още нямаха никакви мебели и стаята ехтеше при всеки по-силен звук. Спяха върху надуваем дюшек на пода, а дрехите им още се подвизаваха в куфарите си. Обаче Шейн не желаеше нищо, това му беше напълно достатъчно. Никакви мебели и лъскави предмети не можеха да напълнят сърцето му с щастие, така както го правеше тя.
- Ами ако и следващото е момиче? - веждите й се повдигнаха още по-високо.
- Тогава ще си направим пет, шест, ако ще и седем докато не се роди момче - думите му бяха изказ на абсолютна непреклонност, сякаш решението вече беше взето и тя намаше право на избор. Такъв си беше, властен и дори до някъде егоист. Обичаше да се чува неговото мнение и от край време мразеше неподчинението. Може би до някъде се дължеше на твърдата ръка на баща му, или на годините прекарани като войник, преди травмата да го изкара извън строя.
Погледа му обходи лицето й, едва тогава осъзна, че усмивката й бе застинала, а тревогата плъзнала по красивите й черти, накара корема му да се свие болезнено.
- Какво има? - този път в гласът му прозвуча нескрита тревожност.
- Просто... - тъмнокосата пое дълбоко въздух и прехапа устни, - просто не съм сигурна дали искам деца. Говорили сме на тази тема вече, казах ти че не искам да разваляме това между нас - щеше да продължи да говори, ако той не я бе прекъснал като се измъкна изпод тялото й и се изправи до седнало положение в леглото обрщайки й гръб.
- Говорихме да, но от тогава минаха две години, вече не сме деца. Мислех че мнението ти се е променило. Не искаш ли да бъдем семейство? - завъртя се така че да улови погледа й. Беше се загърнала с чаршафа и се подпираше с една ръка в полу изправено положение. Болката все така играеше по лицето й.
- А не сме ли?
- Знаеш какво имам предвид! - тросна се Шейн.
- Всъщност не знам, обясни ми! - отвърна тя на свой ред с твърд глас, който рядко си позволяваше да използва пред него. - Какво ни е? Не си ли щастлив с мен и така? Едно дете само би усложнило нещата между нас - клатеше глава тъмнокосата.
Шейн се изправи рязко и с едва забележимо накуцване се отправи към банята. Стискаше ръце в юмруци, а челюстта му бе стегната. Нямаще намерение да продължава спора, винаги стигаха до задънена улица.
Само ако знаеше истинската причина за нежеланието й да имат дете...

> Една година след това, разбира че жена му е от белязаните. Това води до раздялата им, а предатеслтвото превръща Шейн в коравосърдечен мъж, чието лице дори собствените му родители не могат да познавят.
> Запознава се с група ловци и не след дълго се превръща в един от тях, което благодарение на военното му обучение не е никак трудно.
> Сменя името си.
> Има голям белег от външната страна на дясното си бедро, това е и причината да куца, но се забелязва рядко.
> Води двойнствен живот, в нормалното си ежедневие е собственик на нощен клуб.
Theo.

Брой мнения : 23

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Theodor Beckham

Писане by -amelia on Нед Юли 29, 2018 2:38 pm

Добре дошъл! <3
-amelia

Брой мнения : 58

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото