The cursed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeЧет Окт 11, 2018 8:37 am by -nicole

» Отсъствия
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeСъб Окт 06, 2018 3:57 pm by Alexander Moon.

» Запазване на лик
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeПет Сеп 28, 2018 9:24 am by K.

» The supreme art of war is to subdue the enemy without fighting.
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2018 3:43 pm by K.

» ...care what you wish for
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeСря Сеп 26, 2018 10:26 pm by K.

» Въпроси
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeСря Сеп 26, 2018 7:40 pm by K.

» He looks like sin, but some nights when only the moon is out for light, he feels more like a greek tragedy.
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeВто Сеп 25, 2018 8:12 pm by Esmond

» Връщане на герой или Лик;
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeВто Сеп 25, 2018 9:28 am by -nicole

» Освободени ликове и герои.
my life upside down, i can't breathe Icon_minitimeПон Сеп 24, 2018 7:58 pm by -nicole

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 40, на Нед Авг 09, 2020 5:27 am

my life upside down, i can't breathe

2 posters

Go down

my life upside down, i can't breathe Empty my life upside down, i can't breathe

Писане by Elayah. Пет Юли 27, 2018 1:34 pm

my life upside down, i can't breathe Tumblr_o77p0zxzov1v0v34ro2_250
ELAYAH COLE || 27 || ADDICTED || AMBER HEARD

    Не знам кой си. Не те познавам. Но си там, винаги си там Толкова съм свикнала с теб, че понякога дори не си давам сметка, че нямам никаква представа дори как се казваш. Но си там, винаги си там.
    Боли ме, когато си около мен; болката прониква дълбоко в тялото ми, започва да се стича във всички кръвоносни съдове и затопля кръвта ми до такава степен, че по челото ми избиват капки студена пот. Ръцете ми треперят - сякаш нямам контрол над дланите си, които изглежда хаотично търсят допир в празното пространство, предизвиквайки безспирно трептене. Няма те, не те виждам, само те усещам. Рядко си спомням подробности. Щом това състояние на тялото ме обземе, умът ми се обгражда с мъгла и ми позволява да запазвам само частични спомени, само специално отбрани моменти. Там се кри разковничето. Там е причината на моята мания, на нестихващата нужда от физическото ти присъствие до мен - да те пипна, да те докосна, да те погледна в очите. Никога не ми позволяваш. А толкова ми се иска.
    Спомените, които остават, са само върховните усещания на блаженство, наслада, огън. Какво се е случвало остава в мъглата. Емоцията излиза наяве, споменът за емоцията, силата на емоцията. Искам те, а те няма.

    Винаги мисля рационално, логично, реалистично. Трябва да има обяснение на всяко явление в живота ни, в противен случай, защо би ни сполетяло на първо място? Случайностите не съществуват, всичко е съдба, всичко е писано. Ако трябва да търся обяснението в литературата, която съм чела, то бих обвързала предизвиканите в мен емоции с проблемното детство, през което се наложи да премина. Там нямаше приключения, игри с други деца, запознанства и познания, по-скоро тормоз от страна на баща ми, сълзи и безсилие в очите на майка ми и по-малкият ми брат, който беше изцяло поверен на напълно нетрезвата ми тринайсетгодишна преценка. Фройд би се гордял с мен, ако имаше шанса да проследи потока на мисълта ми в момента. Добре, Илая, по-сериозно, съсредоточи се. Тъгата и монотонното ежедневие в детските ми години води до нужда за неземни, върховни емоции, даже преувеличаването на нормални такива в търсене на изживявания. Може би това обяснява и властващите крайни състояния в характера ми.

    Но, заклевам се, не преувеличавам за теб. Ти си... ти си нещо необяснимо. Ти ме изграждаш, ти ме изпълваш с живот. Не съм влюбена, аз съм пристрастена. Пристрастена към присъствието ти, към необятността ти. Искам да се срещнем. Чаках те отдавна. Спомням си, когато бях още на петнайсет, ти се появи. Това е единственото логично обяснение на състоянието ми тогава. Правех неща, които и до ден днешен са мистерия. Когато ме сполетя отново преди година, тогава се реших - ще те разгадая, ще те намеря, ще разбера защо си в живота ми. Кой си изобщо. Какво си изобщо.



P.S. прочетох, че трябва да посоча към кого е пристрастен героят ми, но ми се иска да го намеря в последствие, надявам се, че не е проблем :}

P.S.2 ако може, да ми смените никнейма на Elayah. .Благодаря!
Elayah.
Elayah.

Брой мнения : 6
Join date : 27.07.2018

Върнете се в началото Go down

my life upside down, i can't breathe Empty Re: my life upside down, i can't breathe

Писане by -nicole Пет Юли 27, 2018 1:53 pm

Добре дошла, приятна прекарване във форума
-nicole
-nicole

Брой мнения : 341
Join date : 23.07.2018

https://the-cursed-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите